„What Next? The Mother of All Challenges. …” – Podsumowanie

Wow! Cóż to było za spotkanie!!! Nie każdy może wie, ale raz na jakiś czas w klubie Polish Your Polish mamy spotkania po angielsku, czyli ”Polish goes English” i to wydarzenie miało właśnie miejsce w ubiegły wtorek. Dzięki temu członkowie oraz goście naszego klubu mieli niepowtarzalną okazję by podszlifować umiejętności płynnego wyrażania swoich myśli w języku, którego używamy na co dzień. Po każdym wystąpieniu dana osoba dostaje cenne wskazówki dotyczące tego jak można jeszcze bardziej ulepszyć wystąpienia publiczne. W role Toastmastera wieczoru wcielił się Marc Lottig, który jak zwykle profesjonalnie dopilnował by całe spotkanie przebiegło płynnie. W roli kontrolera czasu wystąpił Mietek Romanczuk, który mimo iż pełnił tę funkcję po raz pierwszy, bardzo rzetelnie zdawał nam swoje raporty. Witająca gości Ewa Kiełbasa, również debiutowała w swej roli, czego w ogóle nie było widać gdyż przywitała wszystkich gości bardzo serdecznie i bez tremy. Sesję gorących pytań poprowadził dla nas Patrick Baron, a dotyczyły one kultury, historii oraz obyczajów w Polsce. Zwyciężczynią w tym konkursie była Aldona Oklińska, która bardzo obrazowo przedstawiła nam proces przygotowywania polskiego bigosu! Ewaluacji sesji gorących pytań dokonał Maciej Wroński, były prezydent naszego klubu. Przy okazji wspomnę tylko, że wszyscy mamy nadzieję częściej spotykać Maćka na naszych spotkaniach. Gramatykiem wieczoru był Marcin Tołysz, który za słówko dnia wybrał wyraz ”riveting” (interesujący, pasjonujący). Mieliśmy ogromną przyjemność wysłuchać aż czterech mówców: Aldonę Oklińską, Jakuba Plisa, Adama Micka oraz Pawła Uścisławskiego. Tytuł najlepszego mówcy zdobył Kuba, który swoją mową ”False Friends” podbił serca publiczności. Ewaluatorami ich mów były same kobiety: Agnieszka Deszczka, Joanna Marszał, Agnieszka Sielaff oraz Aleksandra Bąk, a wstążka za najlepszą ewaluację powędrowała do Agnieszki Deszczki. Dodatkowo Ania Zielonka ukończyła dwa projekty: Competent Comunication oraz Advanced Leadership Bronze natomiast Adam Micek ukończył dwa podręczniki zaawansowanego mówcy oraz również ukończył projekt Advanced Leadreship Bronze.
W tym roku po raz kolejny nasz klub zdobył status Distinguished Club z czego wszyscy jesteśmy bardzo dumni! To ogromne wyróżnienie dowodzi tylko, że wspólnym wysiłkiem możemy osiągnąć wszystko! To ogromna przyjemność być częścią tak wspaniałego klubu, do czego wszystkich zachęcam.

Generalny Ewaluator spotkania,
Ania Zielonka

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.