Kategorie
Spotkanie klubu - podsumowanie

Majówka i… wybory – podsumowanie

Ach! Co to był za wieczór! W pierwszej części odbyły się jakże emocjonujące wybory nowej Rady Klubu Polish Your Polish. Śmiem postawić tezę, ze nawet mecze piłki nożnej nie dostarczają takich emocji jakie mieliśmy okazję przeżyć tego wieczoru w Ognisku Polskim! A zatem Panie i Panowie! Skład nowej Rady na rok 2016/2017 prezentuje się następująco:

Prezydent Klubu – Mariola Gancarz
Wiceprezydent do spraw Edukacji – Marcin Tołysz
Wiceprezydent do spraw Członkostwa – Szymon Miłosz
Wiceprezydent do spraw Marketingu i PR – Adam Micek
Sekretarz – Aneta Krawczyk
Skarbnik – Aneta Kostrzewa
Sierżant – Dawid Żamojtuk
Były Prezydent – Magda Czarnecka

Konkurs wyborczy sprawnie poprowadziła była pani Prezydent naszego Klubu – Monika Kraska.

W drugiej części spotkania za sprawa Mistrza Toastów, którym była Ola Bąk, mimo brzydkiej pogody za oknem, zostaliśmy przeniesieni w atmosferę Majowi! Dodatkowo klimat podkręciły trzy mowy wygłoszone przez Anetę Kostrzewę, Mariolę Gancarz oraz Adama Micka. Tym razem wstążkę na najlepszego mówcę do domu zabrał Adam Micek. Mowy zostały zewaluowane przez Szymona, Adama Micka oraz Marcina Tołysza, a nagrodę, po raz kolejny za najlepsza ewaluacje zdobył Szymon. Spotkanie było wyjątkowe również z innego powodu – mianowicie aż cztery osoby debiutowały w pełnieniu swoich funkcji! Wspomniana już Ola Bąk w roli Toastmastera, Kasia Ślązak, jako Kontroler czasu, Iwona Ziołkowska jako Kontroler Płynności oraz Monika Maziejuk, jako Gramatyk. Monika jako słówko dnia wybrała “odkrycie” co bezpośrednio łączy się z naszym klubem – każdy bowiem możne coś u nas odkryć! Chcesz się o tym przekonać? Nic prostszego – wystarczy przyjść na następne spotkanie, każdy jest u nas mile widziany!

Wszystkim zwycięzcom tego wieczoru składamy serdeczne gratulacje! A nowej Radzie życzymy fantastycznych pomysłów oraz samych sukcesów w ich nowej kadencji w klubie Polish Your Polish!

Generalny Ewaluator spotkania,
Ania Zielonka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *