Anielskie Klimaty – Podsumowanie

Nasze ostatnie spotkanie odbyło się w iście nieziemskiej – anielskiej – atmosferze. Energetycznie rozpoczęła spotkanie Pani Prezydent klubu Mariola Gancarz, anielsko witając wszystkich przybyłych członków i gości.  Następnie w nastrój spotkania świetnie wprowadziła nas Toastmaster wieczoru Aneta Krawczyk, która do swojej roli przebrała się za anioła, co nadało magiczną atmosferę całemu spotkaniu. Aneta zaprosiła na scenę swoich aniołów pomocniczych – Gramatyka, którym na spotkaniu był Piotr Pasowicz oraz Kontrolera Czasu, którym po raz pierwszy w historii została Agnieszka Sielaff.

W roli Anioła Gorących Pytań wystąpiła na scenie Joanna Dziekan, która pięknie połączyła swoje pytania z tematyką spotkania. Dowiedzieliśmy się, że anioły żyją wśród nas, choć czasami zwyczajnie mają zaszyte skrzydła, które na szczęście w każdym momencie można pomóc im wyjąć. Asia pytała uczestników sesji między innymi o poczucie humoru aniołów, o cechy aniołów informatyków i o to jak najlepiej zachować się w sytuacji, gdy nasze włosy przypadkowo znalazły się na choince. Ewaluatorem sesji był Kuba Plis, który wyjątkowo postanowił mówić o wszystkich uczestnikach sesji w samych superlatywach. Zwycięzcami  Gorących Pytań zostali ex aequo Paweł Uścisławski i Adam Micek. Pod koniec pierwszej części spotkania Mariusz Podgórski z wielkim entuzjazmem przywitał gości w naszym klubie oraz zaprosił ich do odpowiedzi na bardzo ciekawe pytanie – ”Kto jest aniołem w Twoim życiu”.

Po krótkiej oraz bardzo słodkiej przerwie, wzbogaconej o pierniczki domowej roboty, mieliśmy przyjemność wysłuchania aż czterech przygotowanych mów, wygłoszonych przez naszych kolegów z klubu. Pierwszy na scenie wystąpił nasz nowy członek klubu Artur Wiencis, wygłaszając tym samym swoją pierwszą mowę. Artur opowiadał o tym, że w życiu najlepiej jest mieć swoją pasję oraz osobę, z którą można owe pasję rozwijać. Następnie na scenie pojawiła się Iwona Ziółkowska. Iwona wytłumaczyła nam, dlaczego warto pomagać, nie tylko ze względu na sam akt dobroci, ale również ze względu na chemię, którą owy czyn wytwarza w naszym organizmie.

Trzecia na scenie wystąpiła Joanna Marszal. Joanna nawiązała swoją mową do tematu spotkania i opowiedziała nam o ludzkich aniołach, które spotkała w swoim życiu.

Na koniec Paweł Uścisławski w swojej mowie z podręcznika zaawansowanego zdradził nam romantyczną historię swojego życia  oraz to, że prawdziwego mężczyznę można poznać po czynach, nie po słowach. Najlepszym mówcą spotkania został Paweł Uścisławski

Ewaluacji mów dokonali: Marcin Tołysz, Szymon Miłosz, Monika Maziejuk oraz Magda Czarnecka. Najlepszym Ewaluatorem spotkania została Magda Czarnecka, która zewaluowała mowę Pawła.

Na koniec spotkanie entuzjastycznie podsumował Adam Micek, który był Generalnym Ewaluatorem spotkania.  Po oficjalnej części spotkania na stołach pojawiły się  pyszne ciasta i smaczne napoje. I w tej wspaniałej atmosferze zakończyliśmy nie tylko to spotkanie ,ale również bardzo udany dla naszego klubu rok 2016.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.