Kategorie
Spotkanie klubu Spotkanie Klubu - zapowiedź Strona Główna Wydarzenia

23 maja – Kobiety Agentki

Zaproszenie do klubu Toastmasters „Polish Your Polish”!

Witajcie! Szukasz miejsca, gdzie możesz rozwijać swoje umiejętności wystąpień publicznych i odkrywać swoją siłę jako agent komunikacji? Pragniesz zostać pewnym siebie i wpływowym mówcą? Przyjdź do naszego klubu Toastmasters „Polish Your Polish”!

Temat naszego najbliższego spotkania to „Kobiety Agentki”! To wyjątkowa okazja, by zgłębić tajniki skutecznej i inspirującej komunikacji, którą wykorzystują niezależni i wpływowi ludzie na całym świecie.

Data: 23 maja

⏰ Godzina: 19:15

Lokalizacja: Ognisko Polskie, 55 Exhibition Rd, London SW7 2PG

Podczas tego spotkania będziemy odkrywać techniki, strategie wystąpien publicznych. Będziemy inspirować się, pracowac nad pewnością siebie i zdolnością do wpływania na innych poprzez słowo.

Specjalni goście, doświadczeni mówcy i liderzy, podzielą się swoimi historiami i poradami, które pomogą Ci stworzyć własną, mocną obecność sceniczną. Będzie to okazja do nauki, wymiany doświadczeń i nawiązania cennych kontaktów z innymi ludźmi zainteresowanymi rozwojem osobistym.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym mówcą, czy doświadczonym profesjonalistą, nasz klub Toastmasters zapewni Ci przyjazne i wspierające środowisko, w którym będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności, zdobywać pewność siebie i zyskać nowe możliwości w swojej karierze i życiu osobistym.

Dołącz do naszej społeczności silnych i inspirujących mówców, którzy pragną stać się doskonałymi agentami komunikacji. Zostań częścią klubu Toastmasters „Polish Your Polish” i odkryj swoją moc!

Przyjdź, poznaj naszą niesamowitą społeczność i stwórz swoją własną historię sukcesu jako pewny siebie mówca! Czekamy na Ciebie!

Wstęp wolny. Do zobaczenia!

Jeśli jednak wolisz uczestniczyć online, to będzie też możliwość uczestniczenia przez ZOOM: https://zoom.us/j/114852430

www.facebook.com/pyplondon

www.instagram.com/polishyourpolishlondon

www.linkedin.com/company/polish-your-polish-toastmasters

Strona Ogniska Polskiego: www.ogniskopolskie.org.uk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *