Ogłoszenia Prezydenta

Ogłoszenia Prezydenta

1. 19 września o godzinie 19.00 w pubie The Hoop and Toy odbędzie się Warsztat „Ja = Mówca„. Podczas tego warsztatu każdy uczestnik zostanie zaznajomiony z organizacją Toastmasters oraz, co być może ważniejsze, każdy odkryje swoją ścieżkę, jaką powinien podążać na szczeblach kariery Toastmasterowej. Link do wydarzenia tutaj. Zapraszamy wszystkich Nowych Członków Klubu oraz Sympatyków, którzy jeszcze rozpatrują przystąpienie do Klubu.

2. Nasze klubowe zwyciężczynie: Agnieszka Sielaff (mowy humorystyczne) i Eva Hurt (Gorące Pytania) będą nas reprezentowały w konkursie na poziomie Area, który odbędzie się 27 września o godz. 19.00 w hitelu Number 63 przy 63 Bayswater, London W2 3PH. Zapraszamy wszystkich Członków i Sympatyków do uczestnictwa. Rejestracji można dokonać tutaj. Oczywiśnie, naszym Klubowiczkom życzymy jak najlepszego występu i awansu do kolejnego etapu.

3. Monika Maziejuk – Członek Klubu – ukończyła program Competent Leadership. Życzymy Monice kolejnych osiągnięć i rozwoju swoich umiejętności.
Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *