26 Lipca – Włoskie wakacje – Podsumowanie

Wakacje i wysoka temperatura za oknem nie stanowią wymówki dla członków naszego klubu. We wtorek, 28 lipca 2022 r., spotkaliśmy się ponownie i nie opuszczając Ogniska, pozwoliliśmy Agnieszce Borzęckiej, mistrzyni toastów wieczoru, zabrać się w podróż do Włoch. Wieczór spędziliśmy przy akompaniamencie włoskiej muzyki, która milkła tylko wtedy, kiedy na scenie pojawiali się mówcy. A tych mieliśmy aż troje: Ulę Kaczorowską, Piotra Wilczyńskiego i Andrzeja Mańkę. Wszyscy dali nam się poznać nieco bliżej w swoich wystąpieniach, które dotyczyły przede wszystkim ich samych i osób im bliskich. Gorącymi pytaniami zaskakiwała wszystkich Michalina Czapiewska. Ewaluacji podjęli się: Wiktor Jurkowski (pierwszy raz w tej roli i od razu w roli ewaluatora gorących pytań), Rafał Jabłoński, Marcin Tołysz i Kuba Plis. Dawid Żamojtuk stał na straży poprawności, pełniąc rolę gramatyka, a strażnikiem czasu była Asia Litwinek, która za pomocą kolorowych włoskich obrazków wskazywała nam, jak długo możemy przebywać na scenie. Nasze spotkanie nie byłoby jednak tak wyjątkowe bez udziału naszych wspaniałych gości, których powitała z wdziękiem Monika Olek. To było piękne wydarzenie. Następne spotkanie naszego klubu już 9 sierpnia. Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.